Fazowanie i szlifowanie szkła, fazowanie luster
Szkło fazowane Leżajsk

Fazowanie szkła i luster

Proces fazowania polega wytworzeniu na krawędzi szklanej tafli szerokiej fazy, inaczej ujmując w wyniku tego procesu następuje załamanie powierzchni szkła, dzięki czemu osiągamy niezwykły i przykuwający uwagę rezultat wizualny. Płaszczyzna załamująca światło na szlifie fazy nadaje elementom szklanym bardzo elegancki i stylowy wygląd.

 

Fazowanie szkła najczęściej stosuje się jako element ozdabiający szkło wykorzystywane w wystroju wnętrz, znajduje ono zastosowanie w przypadku luster, przeszkleniach drzwi, szklanych blatach, półkach oraz ściankach działowych, a także innych składnikach, w których liczy się niepowtarzalny efekt końcowy.

Formy fazowania szkła i luster

Precyzja w wykonaniu fazowania i walory estetyczne, a także możliwość zastosowania tej metody na różnych typach szkła (np. na szkle bezbarwnym, refleksyjnym, antisol) sprawiają, że efekt ten jest niezwykle pożądany oraz z powodzeniem wykorzystywany w przemyśle meblarskim.

 

Proponujemy Państwu wykonanie fazy o różnych szerokościach na lustrach i szkle. Realizujemy również zamówienia na fazowanie po obu stronach szkła, a także fazy podwójne (o dwóch różnych płaszczyznach załamania).

 

Faza pojedyncza Faza pojedyncza
Faza podwójna Faza podwójna
Faza dwustronna Faza dwustronna

Szlifowanie szkła LeżajskSzlifowanie szkła

Szlifowanie szkła jest procesem, który pozbawia brzegi tafli szklanej nierówności i ostrości, czego efektem jest starannie obrobiona krawędź. Jest to jeden z podstawowych warunków, jakie powinno spełniać szkło przeznaczone do użytku.

Innym punktem, o którym powinniśmy być iphone monitoring software. Czy kiedykolwiek przeczytałeś o tym oprogramowaniu do inspekcja telefonu iPhone? Po pierwsze, musisz wiedzieć, że istnieje wiele rodzajów oprogramowania, które są dostępne w zależności od potrzeb. Oczywiście, lista jest bardzo duża. Nie wyważaj jednak wagi korzystania z internetu.