Kabiny prysznicowe na wymiar

Budujemy kabiny prysznicowe na specjalne zamówienie, dla osób, które cenią sobie oryginalne rozwiązania i których nie zaspokaja oferta tradycyjnych sklepów. Wyróżniają nas ciekawe i funkcjonalne aranżacje, dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. W swojej ofercie mamy bogatą gamę szkła i akcesoriów, które stanowią idealne dopełnienie wystroju każdej łazienki.

Niestandardowe wymiary łazienki nie stanowią żadnego problemu, sprostamy każdemu zadaniu. Kabiny wykonujemy ze szkła hartowanego o wybranym wzorze i w wybranym kolorze. Oprócz wysokiej jakości szkła stosujemy profesjonalne okucia ze stali nierdzewnej, odporne na trudne warunki występujące w łazienkach – wilgoć, obecność detergentów itp. Okucia mogą być wykonane z połyskiem chromu, matowe lub złote.

 

Konstrukcje kabin prysznicowych:

  • kabiny prysznicowe narożne - najpopularniejsze, budowane z jednej, dwóch lub kilku ścianek,
  • kabiny prysznicowe przesuwne - stosowane tam gdzie są ograniczenia w otwarciu standardowych drzwi,
  • parawany szklane stałe - nowoczesne rozwiązanie bez użycia zawiasów,
  • parawany szklane składane - przeważnie konstrukcja budowana na wannie - praktyczne i estetyczne.

Doradzimy, zbudujemy i zamontujemy kabinę Twoich marzeń!

Zapraszamy do stałej współpracy projektantów, architektów, biura projektowe i firmy wykonawcze.

 

Kabina prysznicowa - sposób montażu szybWykończenie kabin prysznicowychZawiasy w kabinie prysznicowej

Innym punktem, o musi powinniśmy być iphone monitoring software. Czy zawsze przeczytałeś o tym oprogramowaniu do monitorowania telefonu iPhone? Po pierwsze, musisz wiedzieć, że istnieje wiele rodzajów oprogramowania, które są dostępne w zależności od potrzeb. Oczywiście, lista jest bardzo duża. Nie wyważaj jednak wagi korzystania z internetu.